ČASOPIS

THE DAY BY GRAPHITE STUDIO

TheDAY Váš osobní časopis

TheDAY je unikátní médium určené k publikování osobních příběhů. Je to Váš osobní časopis, obraz Vašeho svatebního dne. TheDAY zachytí vzpomínky jako žádné jiné médium. Nic takového zde ještě nebylo. Tento způsob vydávání umožnil pokrok v digitálních tiskových technologiích. Teprve v posledních letech je možné vyrobit plnohodnotný časopis v nákladu několika desítek kusů za přijatelnou cenu. Projekt TheDAY těchto technologií plně využívá a přináší je i Vám.

TheDAY není fotoalbum. Není to ani fotokniha. Není to automatizovaný produkt, ale výsledek tvůrčí práce lidí. Vždy nekompromisně individuální!

Profesionálně

Získáte profesionální zpracování Vašeho příběhu v podobě skutečného časopisu s jediným rozdílem – celebritou, o které se píše, budete Vy. Grafický designér spolu s Vámi vytvoří Vaše vlastní vydání TheDAY.

Tři sta fotografií z Vaší svatby si nikdo pořádně neprohlédne. Třicet ano. Soustřeďte pozornost, zaostřete na to nejdůležitější!

Publikujte

Představte čtenářům Vaši svatbu Vašima očima. Proveďte je svatebním dnem a svatebním obřadem. Vezměte je do „zákulisí“, popište měsíce svatebních příprav. Podělte se o svoje emoce, zážitky, vyprávějte. Publikujte svůj příběh elektronicky i tiskem. Vyrobíme Vám skutečný barevný časopis s lesklou obálkou na křídovém papíře v nákladu již od 20 kusů.

TheDAY může být fantastický dárek pro partnera, přátele, pro celou rodinu. Překvapte je třeba k výročí svatby. I to TheDAY dokáže - cestovat časem!

Sdílejte

TheDAY můžete publikovat soukromě, jen pro rodinu či přátele, nebo jej sdílet s celým světem. Zvolte veřejné vydání a díky portálu issuu.com bude Váš TheDAY ihned dostupný milionům čtenářů.

TheDAY je díky speciálnímu readeru dostupný na všech zařízeních – desktopu, notebooku, tabletu, mobilním telefonu... Prostě se připojte!

Sdílejte
Užívejte si

Užívejte si

TheDAY je časopis jako žádný jiný. Nadchnete své okolí, a po letech se budete na svůj TheDAY dívat se stejným úžasem, s jakým se díváme na staré časopisy. Až vzpomínky vyblednou a minulost se rozostří, až si budete říkat, že už to všechno ani není pravda, přečtete si TheDAY – Vaše vzpomínky černé na bílém. TheDAY Vám dává možnost rozhodnout o tom, jak si to budete pamatovat. Napsat si vlastní vzpomínky!

Pokud Vás zajímají technické nebo jiné specifikace či informace o TheDAY, podívejte se nejprve na často kladené dotazy do sekce FAQ.